Архітектурне проектування

Головна / Архітектурне проектування

SHATRO Group з 2005 року успішно реалізує комплексні рішення в галузі будівництва. Ми проектуємо, будуємо, впроваджуємо інженерні системи, організовуємо і супроводжуємо проекти різноманітної складності.

Архітектурне проектування

Архітектурне проектування у SHATRO Group – це концепція, в якій основна увага приділяється компонентам та елементам конструкції. Наші архітектори працюють із простором та елементами створюючи цілісну та функціональну структуру.

При розробці архітектурного проекту особлива увага приділяється деталям. Адже, кожен наступний етап роботи має забезпечити безпеку та повний комфорт усім мешканцям будинку.

Процес проектування в нашій компанії складається з кількох етапів. Кожен із  них дуже важливий, як для зовнішнього вигляду, так і для безпеки проекту.

СКЛАДОВІ ПРОЦЕСУ АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

Зустріч з клієнтом

На початку важливо зрозуміти настрій і конкретні потреби кожного клієнта, знайти ефективне рішення для кожної зони – як з точки зору дизайну так і його реалізації. Причому, продумати всі деталі так, щоб кожен член сім’ї міг розслабитися, відновитися після плідного дня і відчувати себе комфортно.

Розробка дизайну

Працюючи над розробкою дизайну, наш архітектор  візьме за основу побажання всіх членів майбутнього будинку чи котеджу та створить два-три варіанти 3D візуалізацій, для перегляду та обговорення.

Документація

Разом з 3D візуалізаціями архітектор створює необхідну кількість креслень та розгорток для реалізації архітектурного проекту. Пiсля цього прорабу будівництва передається архітектурний проект де є всі необхідні для роботи проектні документи.

Будівництво

Архітектор контактує з підрядником протягом усього періоду будівництва, щоб забезпечити контроль якості на всіх етапах та стежить за дотриманням будівельниками всіх етапів та рекомендацій архітектурного проекту.

Архітектурне проектування SHATRO Group  фокусується на естетиці та функціональності конструкції. Наші проект –  це будівельні рішення для створення простору, які гармонійно поєднуються з навколишньою красою. Гарним стимулом для нас є той факт, що перед кожним проектом ми маємо можливість перетворити ідею на реальний об’єкт. Ми готові застосувати свій багаторічний будівельний досвід в роботі над вашим проектом. Для Вашої зручності, наш офіс знаходиться на вул. Велика Житомирська – у самому “серці” столиці України.

Документи

НАШІ КОНТАКТИ


    Заповніть всі поля