Наші клієнти

Велика кількість успішних мультинаціональних та українських компаній обрали SHATRO system integration основним ітегратором для своїх об’єктів. Деякі з них:

Premier Palace готель

Збудований на початку ХХ століття в самому серці Києва, Premier Palace Hotel є частиною архітектурного надбання міста. На гостей готелю очікує атмосфера європейського комфорту, де традиції гостинності поєднуються із сучасними рішеннями.

Aloft готель

Розташується в самому серці Центрального ділового району, в безпосередній близькості від численних офісів, а також торгових, спортивних, культурних і розважальних пам’яток. Aloft потрапив в категорію must-have для нового покоління мандрівників.

ТРЦ Mandarin plaza

Перший найбільший торговий центр України TOP world fashion brands для королівського шопінгу! Це улюблене місце покупок і відпочинку більшості зірок шоу-бізнесу, знаменитих публічних осіб і всіх тих, хто любить ексклюзив, розкіш і сервіс високого рівня.

ТРЦ Retroville

Новий торгово-розважальний та бізнес центр з традиційно європейським підходом до комфорту. Широкий вибір світових брендів, зони відпочинку для всієї родини і максимально зручна організація простору.

ТЦ Городок

Торговий центр знаходиться на перетині двох транспортних магістралей міста Києва. Приміщення оснащені найсучаснішими інженерними та технологічними системами, які відповідають європейським стандартам торгового бізнесу.

Добродія Фудз

Національна агропромислова група, що спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції продуктів харчування із зернових культур на власній виробничій базі та об’єднує сільськогосподарські, переробні та торгові підприємства.

Безпека відділу

Ми вдячні за проект з безпеки для нашого відділення. Сподіваємося і на подальшу співпрацю з компанією.

Керівник департаменту

Житловий комплекс

Нарешті закінчили роботу над житловим комплексом. Спасибі всім хто брав участь в проекті від компанії Шатро.

Генеральний директор

Приватний будинок

Дякую за швидке і якісне будівництво мого новогобудинку, і окрема подяка хлопцям які працювали над нашим проектом.

Власник

Чому обирають саме нас?

Професійна команда

Краща команда сертифікованих інженерів проектантів та монтажників на ринку України працює над проектами.

Сучасні рішення

Ми проектуємо кожний проект з урахуванням останніх тенденцій та інновацій світового ринку системної інтеграції.

Сервісне обслуговування

Кожна система від нашої команди має свою гарантію на роботу та обладнання, і можуть отримати повний сервіс.