Дизайн-проект інтер’єру

Головна / Дизайн-проект інтер’єру

Студія дизайну інтер’єрів SHARTO Group надає професійні послуги в області дизайну інтер’єру в Києві та за його межами. Ми пропонуємо стильні та функціональні рішення пристосовані до побажань та бюджету наших клієнтів. Наші дизайнери володіють необхідними навичками, знаннями та досвідом, щоб отримати максимальну віддачу від будь-якого простору над яким працюють. Професійний досвід в розробці дизайну проекту інтер’єру дає нам впевненість, що ми не тільки зможемо втілити в життя Ваші побажання, але й перевершити Ваші очікування.

Iндивідуальний сервіс

Кожен дизайн інтер’єру унікальний, як і ваша особистість.

Професіоналізм та досвід

Наші архітектори та виконроби мають вищу профільну освіту та досвід роботи більше 10 років.

Обгрунований підбір

Консультації та вибір матеріалів  для вашого інтер’єру з урахуванням бюджету та якості.

Повага до Вашого бюджету

Враховуємо потреби та можливості замовника, щоб досягти найкращого результату.

УНІКАЛЬНІ ПРОЕКТИ

У кожного із нас є свої вподобання та побажання, не має однакових людейта характерів, тому Ваше помешкання повинно відображати вашу особистість. Ось чому, в нас не має стандартних рішень, всі проекти виконуються унікально для кожного клієнта.

Над кожним проеком працює команда фахівців, які будуть направляти вас в усіх аспектах вашого проекту, щоб врешті-решт він був до душі Вам, і ви пишалися цим!

ДОДАЙТЕ СТИЛЮ СВОЇЙ ВЛАСНОСТІ

Через дизайн інтер’єру ми перетворюємо помешкання на особистий простір. Ми уявляємо, створюємо і плануємо простір таким чином, щоб покращити продуктивність, якість життя та адаптувати інтер’єр до вашої щоденної реальності.

Ми пропонуємо креативні та ексклюзивні рішення для оптимізації корисної площі та функціональності, враховуючи важливість естетичного вигляду.

Вважаємо, що успіх проекту вимірюється не тільки результатами бізнесу, а також задоволенням і добробутом наших клієнтів…

Ціни на дизайн інтер’єру

Дизайн проект інтер’єру

Обміри об’єкта з прив’язкою до інженерних комунікацій. Планувальне рішення з точними розмірами приміщень, меблів, обладнання, декору. Реалістична візуалізація інтер’єру. Пакетархітектурно-будівельних кресленнь.

Авторський нагляд

Виїзд дизайнера на об’єкт. Перевірка відповідності проведених робіт існуючим планам. Контроль над закупівлею матеріалів та супроводження клієнта для вибору елементів декору (до 4 віїздів в місяць). При необхідності внесення коригувань в авторські плани та погодженням з виконробом. Повідомлення про хід ремонту і консультації клієнта.

25$/ м2


20$/ м2

Дизайн-проект інтер’єру та ремонт

Завданням SHARTO Group – є створення проекту, який буде поєднувати в собі потреби замовника і наш багаторічний досвід, щоб отримати ідеальний результат: практичний, функціональний дизайн і чудовий інтер’єр.

Наші співробітники не тільки дизайнери і архітектори, які працюють для вас, але й будівельники та менеджери. Завдяки цьому ми пропонуємо повний спектр послуг: від проектування дизайн-проект інтер’єру до виконання всього комплексу ремонтних робіт. І це ще не все: ми завжди розвиваємося, і кожен новий проект стає ще більш досконалим! Переглянувши наше портфоліо Ви знайдете фотографії реалізованих об’єктів яке запевнить Вас в професіоналізмі команди SHARTO Group .

Документи

НАШІ КОНТАКТИ


    Заповніть всі поля