Капітальне будівництво об'єктів нерухомості

БУДУЄМО ВАШ БІЗНЕС

Engineering

Проектуємо, будуємо і реконсруюємо промислові об’єкти та багатоповерхові житлові комплекси любого масштабу. Головний принцип діяльності компанії – генеральний підряд. Оперативно організовуємо роботу на об’єкті, виконуючи найскладніші технічні рішення в важких умовах.

Про компанію

„Великі будівлі, це як і високі гори – створіння століть“

Віктор Гюго
Будівельна компанія «SHATRO engineering» 16 років успішно реалізує комплексні рішення в галузі будівництва. Ми надаємо повний спектр послуг для реалізації будівельно-інвестиційних проектів. Проектуємо, будуємо, впроваджуємо інженерні системи, організовуємо і супроводжуємо проекти різноманітної складності.

Завжди вчасно та якісно виконуємо роботу, враховуючи потреби та побажання клієнтів. За роки цілеспрямованої роботи ми втілили в життя сотні торгово-розважальних, готельних, культурно-оздоровчих, науково-дослідних, виробничих та багатоповерхових житлових об’єктів.


Сервіси компанії

В компанії працює команда висококваліфікованих архітекторів з досвідом роботи.  Тому ми гарантуємо якість проектних рішень для вашого бізнесу.

Для втілення ваших проектів ми співпрацюємо з найкращими архітекторами та дизайнерами України і світу.

Створюємо основні фонди виробничого і невиробничого призначення: готові до експлуатації будівлі, будівельні конструкції, споруди та їх комплекси.
Виконуємо будівельні роботи, серед яких земляні роботи і спорудження, конструктивні зміни, реставраційні роботи, капітальний і поточний ремонт та знесення усіх видів будинків чи будівель.

Цивільне будівництво, куди входять земляні роботи й зведення спорудженнь, конструктивні зміни, капітальний і поточний ремонт.
Монтаж та демонтаж будов і конструкцій з елементів заводського виробництва, а також зведення збірних елементів на будівельному майданчику.

Реконструкція будівель виробничого та житлового призначення виконується для вдосконалення виробництва і підвищення його технічного рівня з дотриманням сучасних вимог проектування та будівництва.

Проводячи реконструкцію будівель ми керуємось принципом збереження ідентичності історико-архітектурного ансамблю міст України, використовуючи іноваційні системи та сучасні матеріали.

Централізоване управління всіма процесами будівництва. Партнерські взаємовідносини замовника будівництва і генпідрядника. Ми контролюємо всі етапи будівництва об’єкта, окремі роботи різних видів і хід їх виконання, та несем відповідальність за вчасну реалізацію проекту.

Кожний проект супроводжується персональним менджером, який здійснює підтримку 24/7, та надає повну звітну документацію і фото фіксацію будівництва. Для клієнта відкрито доступ до онлайн відео трансляції для контролю за процесом будівництва.

Наші переваги

Професійна команда

Команда з понад 400 кваліфікованих працівників дозволяє пропонувати нашим клієнтам послуги генерального підряду для забезпечення повного циклу будівництва.

Парк техніки та мат. база

Маємо власний парк важкої будівельної техніки, що являється запорукою вчасно виконаних робіт.

Сучасні матеріали

Втілюємо інноваційні і енергоефективні рішення для раціонального використання ресурсів та задач бізнесу. Запорука фактору успіху вашого бізнесу в майбутньому.

НАШІ КОНТАКТИ


    Заповніть всі поля