Офіси/проекти/сервіс

Головна / Офіси/проекти/сервіс

Будівництво та ремонт «під ключ» проектів для бізнесу – один з основних напрямків нашої компанії. Ми виконуємо комплексні роботи по облаштуванню (від проекту до реалізації) офісів, магазинів, складів тощо. Серед наших клієнтів: БЦ «ГУЛІВЕР», БЦ «ПАРУС», БЦ «ЛЕОНАРДО», БЦ «IQ», магазини «Сільпо», «NOVUS».

Будь-які роботи, пов’язані з ремонтом комерційного приміщення, починаються з дизайнерської концепції. Наша команда фахівців професійно підходить до кожного проекту – від створення дизайнерської концепції та візуалізації до оздоблювальних робіт, підбору меблів та аксесуарів. SHATRO GROUP має власний будівельно-ремонтний підрозділ, що дозволяє нам реалізовувати всі необхідні роботи під ключ на об’єкті. Такий підхід позбавить вас від усіх клопотів, пов’язаних із закупівлею матеріалів, підбором вузькопрофільних спеціалістів та наглядом за всіма процесами, забезпечуючи при цьому безперебійне втілення ваших задумів у життя.

Ми починаємо роботи після підписання контракту з чітко визначеними в них умовами робіт, їх вартістю, строками реалізації кожного етапу робіт, а також надаємо гарантію на наші послуги. Саме тому Ви можете бути впевнені, що не виникне небажаних сюрпризів, що особливо важливо, коли річ йде про комерційну нерухомість, де кожна затримка може вплинути на Ваш прибуток в майбутньому.

Послуги з ремонту під ключ комерційної нерухомості

дизайн інтер’єру

комплексний ремонт

комплектація меблями та аксесуарами

Офіси – це простір, в якому сучасна людина проводить основну і “кращу” частину свого життя. Останнім часом роботодавці стали розуміти, що “задовільна” атмосфера в офісі сприятливо впливає на працездатність і продуктивність співробітників. Ігрові зони і зони відпочинку, креативні меблі і оригінальний дизайн – стали нормою для сучасних офісів.

Компанія “Шатро” успішно реалізувала ряд проектів для різних типів бізнесу та з різною стилістикою. Розробка проектної документації, постачання меблів і освітлювальних приладів, оздоблення будь-якої складності. Від косметичного ремонту до виконання “під ключ”. Реалізація проектів для сучасних офісів – це одна з основних спеціалізацій компанії “Шатро”. Ви можете звертатися до нас з будь-якого питання: консультація, розробка проекту, реалізація проекту.

Наші переваги

Спектр послуг

Ми реалізуємо весь спектр послуг в сфері ремонту.

Персональний менеджер

Кожен проект супроводжує персональний менеджер, котрий відстежує всі роботи та стан проекту.

Монтажні групи

Наші фахівці працюють монтажними групами, що дає змогу уникнути помилок та підвищити безпеку.

Аудит систем

Наші інженери проводять аудит існуючих систем перед проектуванням майбутнього проекту.

Тайм менджмент

Ми чітко відслідковуємо всі роботи на проекті, щоб здати та ввести в єксплуатацію рішення за планом.

Онлайн трансляція

Під час робіт ми транслюємо в режимі онлайн всі роботи на проекті 24/7

Документи

Наші клієнти

НАШІ КОНТАКТИ


    Заповніть всі поля