Комплексний ремонт

Головна / Комплексний ремонт

Чи може інтер’єр зробити нас щасливішими і продуктивнішими? Як зробити ремонт так, щоб залишитися задоволеним результатом і щоб не було сумно за втрачений час та вкладені кошти? Наша відповідь – «так!» Звичайно, життя завжди сповнене несподіванок і викликів, але саме в силах SHARTO Group зробити так, щоб ремонт для Вас не став одним з них.

Замовляючи комплексний ремонт в SHARTO Group, Ви:

Економите власний час на пошук, та найм вузькопрофільних спеціалістів та узгодження графіку їх роботи і контроль за якістю виконання робіт.

Ви можете бути впевнені, що роботи на об’єкті виконуються з дотриманням всіх технологій та стандартів.

Вам не потрібно шукати, купувати та доставляти матеріали, котрі необхідні для проведення ремонтних робіт.

Ви отримуєте якісні послуги без збільшення проектного кошторису в процесі роботи.

У Вас є можливість отримати чіткі професійні консультації у провідних спеціалістів в сфері будівництва.

Отримати гарантію на роботи, та як бонус додаткові знижки від наших партнерів.

Ми реалізуємо Ваші ідеї в життя

Наше завдання – зробити Ваше простір таким, щоб Ви отримували від нього максимум користі та задоволення. Ми надаємо комплексні послуги, що пов’язано з дизайном інтер’єру з самого початку і до його реалізації. Це включає в себе дизайн-проект інтер’єру,  комплексний ремонт, організацію процесу та доставку матеріалів. Наша мета заощадити час, гроші та нерви наших клієнтів. Компанія SHARTO Group вже багато років працює з командою вузькопрофільних фахівців, які згодом довели свій професіоналізм та надійність. Нашим пріоритетом є індивідуальне ставлення до кожного клієнта та дотримання встановлених термінів. Наприкінці Ви отримаєте готовий продукт з якісним дизайном та комплексним ремонтом, що відображає вашу індивідуальність, спосіб життя і ваше почуття краси.

Замовити комплексний ремонт в Києві

Якщо Ви зупините свій вибір на нашій компанії, основні етапи комплексного ремонту будуть виглядати так:

Зустріч з прорабом на об’єкті, для огляду та розуміння об’єму робіт

Прорахунок кошторису прорабом

Зустріч та пояснення всіх пунктів кошторису

Підписання договору

Надання плану виконання робіт

Надання звіту по кожному етапу ремонтних робіт на об’єкті

Компанія SHARTO Group гарантує високий професійний рівень фахівців і відмінну якість робіт в поєднанні з оптимальними цінами. Робочі нашої компанії забезпечені якісними сучасними будівельними інструментами і першокласними матеріалами, що дозволяють гарантувати відмінні результати виконуваних робіт.

Пріоритетними цінностями нашої компанії є: увага до деталей, висока якість, продуктивність та професійний сервіс який відповідає Вашим очікуванням. Завдяки багаторічному досвіду і наполегливості, наша команда досвідчених професіоналів допоможе втілити Ваші ідеї в життя.

Приклади комплексних ремонтних робіт компанії SHARTO Group в заміських будинках, котеджах, квартирах представлені на нашому сайті.

Документи

НАШІ КОНТАКТИ


    Заповніть всі поля