Будівництво будинків

Головна / Будівництво будинків

Shatro Group з 2005 року працює на ринку приватного будівництва і надає повний комплекс послуг для реалізації будь-яких будівельних і оздоблювальних проектів. Ми пропонуємо Вам будівництво будинків та котеджів “під ключ”, за індивідуальним проектом, з урахуванням індивідуальних потреб, з повним контролем всіх етапів та витрат, із застосуванням високоякісних матеріалів. Будівництво проводиться в повній відповідності нормам і правилам техніки безпеки, що гарантує високі експлуатаційні характеристики зведених будинків. Ми використовуємо матеріали з офіційними сертифікатами, що підтверджують їх екологічну безпеку.

Shatro Group з самого початку спеціалізується на аналізі та управлінні проектами, маючи своєю метою запропонувати найкращі рішення та надати повний спектр послуг своїм клієнтам. З 2007 року та у цей час ми – успішна, віддана та кваліфікована команда фахівців, які глибоко розуміють всі аспекти архітектурного проектування та будівництва. Великий досвід та сумлінність кожного співробітника забезпечують не тільки втілення розроблених проектів, а також дотримання термінів та бюджету.

Ми пропонуємо Вам:

Можливість отримати заміський будинок будь-якої складності та метражу

Надання професійної консультації щодо вибору оптимального проекту будинку і будівельних матеріалів

Надання всього спектру будівельних послуг. Ми повністю контролюємо процес будівництва, починаючи з моменту створення проекту і до фінальної обробки всіх приміщень під ключ

Проектування, а також реалізація власного дизайн-проекту замовника

Дотримання зазначених термінів в договорі

Можливість попереднього розрахунку ціни заміського будинку

Покрівельні, фасадні роботи

Проведення інженерних комунікацій (в т.ч. локальної каналізації, водопостачання та опалення) і їх введення в експлуатацію

Інтер’єр будинку згідно дизайну з повним меблюванням та декором.

Свій будинок від SHATRO construction – це надійніше, ніж іпотека, екологічніше, ніж квартира і простіше, ніж будувати все самотужки.

В залежності від призначення майбутнього будинку і Ваших уподобань наші фахівці адаптують і вдосконалять готовий проект або розроблять авторський. Звернувшись до нас, Ви отримаєте комфортний, теплий і красивий будинок.

Ми пропонуємо Вам все, щоб зробити для Вас будинок Вашої мрії на десятиліття: ціна, якість, провідних фахівців, терміни та рекомендації. Зв’яжіться з нами за допомогою сайту, електронної пошти або за телефоном.

Документи

НАШІ КОНТАКТИ


    Заповніть всі поля